Be the first to review this product
B&W TS10063BMP MultiPro/MultiFlex, Drop 2.5", Rise 3.5", Ball 2", 2-5/16", 10K GTW/1K VTW, Fits 2" inch Hitch
Free Shipping and In-Store Pickup on B&W Ball Mounts, Gooseneck Hitches and Locks Over $100
$120 Shipping Anywhere in the US and/or Free In-Store Pickup on B&W 5th Wheel Hitches
*Only Available within the USA for Select Brands
SKU
BWTS10063BMP
| SKU | BWTS10063BMP |
|---|---|
| Availability | Shipping Required |
| Hitch Size | 2" inch |
| Mount Function | Ball Mount |
| Mount Type | Adjustable |
| Ball Mount Rise | 3" inch Rise |
| Ball Mount Drop | 3" inch Drop |
| Tow Capacity | 10,000 Lbs |
| Tongue Capacity BM | 1,000 Lbs |
| Ball Mount Style | Duo Ball, MultiPro/MultiFlex |
| Number of Balls | Two Balls |
| Material | Steel |
| Brand | B&W |
| Made In | USA |
| Specifications |
 |
| Overview | • Multiple ball sizes eliminate the need for multiple ball mounts |
Customer Reviews
Ratings & Reviews
We found other products you might like!


Login and Registration Form