Blue Ox BX88379 4"Hitch Extender , 10,000lbs
Free Shipping on Orders Over $100
*Only Available within the USA for Select Brands
SKU
BX88379
Write your review
About the Blue Ox BX88379 4"Hitch Extender , 10,000lbsMore Information
| SKU | BX88379 |
|---|---|
| Availability | Shipping Required |
| Hitch Size | 2" inch |
| Tow Capacity | 10,000 Lbs |
| Tongue Capacity | 1,000 Lbs |
| Adapter Function | Extenders |
| Mount Function | RV Mount Extenders |
| Mount Type | Adjustable |
| Ball Mount Rise | 4" inch Rise |
| Ball Mount Drop | 4" inch Drop |
| Brand | Blue OX |
Reviews
Customer Reviews
Login and Registration Form