Be the first to review this product
BulletProof AL202 Hitches Adjustable Aluminum Ball Mount, 2" & 2-5/16" inch Ball, 2" Drop/Rise, 14,000 Lbs, 2" inch Hitch
Free Shipping on Orders Over $100
*Only Available within the USA for Select Brands
SKU
AL202
| SKU | AL202 |
|---|---|
| Availability | Shipping Required |
| Hitch Size | 2" inch |
| Mount Function | Ball Mount |
| Mount Type | Adjustable |
| Ball Mount Rise | 2" inch Rise |
| Ball Mount Drop | 2" inch Drop, 4" inch Drop |
| Tow Capacity | 14,000 Lbs |
| Ball Mount Style | Duo Ball |
| Material | Aluminum |
| Brand | Bulletproof Hitches |
Customer Reviews
Ratings & Reviews
We found other products you might like!





Login and Registration Form